Наші студенти щоразу дають нам привід пишатися ними![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
30.03-02.04.2023 в м.Мукачево відбувся командний чемпіонат України зі спортивного орієнтування. Студент 2 курсу спеціальності 014 середня освіта (Фізична культура) – Кецик Олександр здобув 2 призові місця у віковій групі – чоловіки до 20років.
В дистанції 4,3км показав 8-й результат.
Проте, на дистанції 9,2км та спринтерській дистанції 3,7км став третім
. З чим ми всі і вітаємо Сашка![✊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5f/1/16/270a.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
![✊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5f/1/16/270a.png)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/04/339007978_1278696149663864_8187591278919276126_n-170x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/04/339982478_994763005263893_5821916223520606259_n-300x244.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/04/339798703_1181506892547537_5374205957566087457_n-300x200.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/04/339153783_148372688187943_5990369025849351426_n-225x300.jpg)