VIII Міжнародна науково-практична конференція «Фізична активність і якість життя людини».

13-14 червня 2024 року викладачі кафедри (Ірина Іванишин, Лідія Ковальчук та Інна Ткачівська) долучились до VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Фізична активність і якість життя людини».
У роботі брали участь науковці з Університету Яна Длугоша в Ченстохові (Польща), Університету імені Павла Йозефа Шафарика в Кошицях (Словаччина), Університету Яна Евангеліста Пуркіне в Усті-над-Лабем (Чехія), Волинського національного університету імені Лесі Українки, Національного університету фізичного виховання і спорту України, Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка, Львівського університету фізичної культури імені Івана Боберського, Львівського національного медичного університету, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Херсонського державного університету, Луцького національного технічного університету, Харківської державної академії дизайну і мистецтв, Національного університету водного господарства та природокористування, Рівненського міжнародного економіко-гуманітарного університету.
Окрім, плідної наукової дискусії, мали можливість привітати факультет фізичної культури, спорту та здоров’я з 55-річчям та помилуватися красотами озера Світязь👏🇺🇦
Спасибі організаторам за запрошення та пророблену роботу 🤝