24-26.03.2023 року у с.Яблуниця Івано-Франківської області відбулися навчання волонтерів-рятувальників “Весна 2023”, в якому взяли участь студенти спеціальності 014 – Василь Дутчак (магістр), Макітренко Микита (І курс) та доцент кафедри ТМФК Василь Луцький. Організовували та проводили навчання: Івано-Франківська обласна організація; Товариство Червоного Хреста України; Гірське пошуково-рятувальне відділенням ДСНС України в Чернівецькій та Івано-Франківській областях;
Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області
Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області та ін.
Наша вдячність всім за співпрацю, обмін досвідом та навчання
!
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/04/338738470_171313975837285_2063816203924462348_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/04/338573312_1661011667668716_6981070060751992890_n-300x200.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/04/338591260_793272761693291_8485188089615413358_n-300x200.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/04/338704924_183448247789326_8907386402291794010_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/04/338833783_3554550744779705_2319747733843861772_n-300x200.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/04/338738473_3322059424773489_4365210109084418896_n-200x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/04/339122278_934688507564408_3414378923619910432_n-300x200.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/04/338854468_601386688284198_2568227430848858584_n-200x300.jpg)