Сьогодні, 5 квітня 2023 року, відбулася Звітна наукова конференція кафедри теорії та методики фізичної культури, за результатами наукових досліджень 2022 року.
Захід розпочався з привітального слова завідувача кафедри – доцента Богдана Лісовського, який підкреслив, що проблеми педагогічної освіти, фізичної культури, здорового способу життя завжди були і є актуальними.
Слід зазначити, що тематика доповідей професорсько- викладацького складу була досить різноманітною. А дискус та велика кількість запитань до спікерів, свідчить про важливість піднятої проблематики.
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/04/339058858_210033558337379_5295625665370299780_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/04/339018679_746807003576629_4916501598825375021_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/04/339101863_912657843176794_1231902461292871300_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/04/339952771_780919656729645_580481227361123839_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/04/338974890_919390102631245_9093523327412784362_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/04/339170836_762412482080057_456926417655406611_n-225x300.jpg)