В теперішній час волонтерство є невідємною складовою нашого життя. Волонтером може стати будь-хто, важливо — мати щире бажання допомогти іншим. І саме цією діяльністю з 25-31.03.2024 року займаються студенти спеціальності 014 середня освіта (фізична культура) в державному дитячому спеціалізованому закладі «Прикарпатський». Протягом цього тижня студенство працює помічниками вихователів, інструкторами фізичної культури та аніматорами з дітьми з багатодітних сімей, які евакуйовані із зони бойових дій! Одночасно удосконалюють свої психолого-педагогічні професійні навики![👌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td4/1.5/16/1f44c.png)
![👌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td4/1.5/16/1f44c.png)
Викладацький склад факультету вдячні за ініціативу й роботу:
Боднарчук Ніні, Рябая Соломії, Явірському Ігору, Довбняк Соломії та Данчук Діані![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1.5/16/1f44f.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1.5/16/1f44f.png)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/04/434852785_770701645158663_8516093560402577767_n-300x169.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/04/434215800_770701655158662_5819884973891960485_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/04/434129370_770701665158661_3431713171886513020_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/04/433464984_770701688491992_933252132503864132_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/04/432873735_770701675158660_7644357005239119750_n-225x300.jpg)