Цього тижня відбувся захист виробничої педагогічної практики студентами 4-го курсу спеціальності 014 середня освіта (фізична культура). Студенти презентували пророблену роботу за шість тижнів, вчителем фізичної культури, у загальних закладах середньої освіти. Практиканти озвучили позитивні моменти й враження від роботи та разом з методистами обговорили недоліки, на які варто звернути увагу та нівелювати.
Працюємо далі…
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/03/433417527_770128435215984_7868274296626211660_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/03/433388037_770128455215982_6477411506793021081_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/03/432936768_770128465215981_712316072236524467_n-225x300.jpg)