#Профорієнтаційна робота
Продовжуємо працювати щодо профорієнтації нашої молоді і запрошуємо на навчання активних та цілеспрямованих юнаків і дівчат. З цією метою, доцент кафедри теорії та методики фізичної культури Інна ТКАЧІВСЬКА відвідала Крихівецький ліцей, де зустрілася з учнями випускних класів і розповідала про перспективність та привабливість спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура), її освітні програми, умови та особливості вступу в 2024 році. Дякуємо керівництву освітнього закладу, учням та нашим стейкхолдерам за дружню атмосферу спілкування та співпраці і чекаємо абітурієнтів, а відтак – й студентів у нашій дружній команді.
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/04/434315242_772864694942358_971858496014099825_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/04/434152315_772864614942366_3841854269196996141_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/04/434321789_772864641609030_2075135923768677221_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/04/434328896_772864794942348_200346561727806395_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/04/434320570_772864581609036_7916033563912848622_n-225x300.jpg)