14 червня відбувся захист виробничої педагогічної практики студентів-магістрів 1курсу ОП Середня освіта (Фізична культура), котрі впродовж чотирьох тижнів формували практичні знання, вміння і навички в закладах вищої та фахової передвищої освіти (коледжах). Факультетський керівник (доц. Інна ТКАЧІВСЬКА) та методисти-керівники кафедри теорії та методики фізичної культури заслухали звіти студентів-практикантів, переглянули, обговорили й затвердили презентаційні фото- та відеоматеріали.
Майбутні педагоги з фізичної культури ділилися враженнями, обговорювали труднощі, з якими вони стикалися в практичній роботі, моделювали шляхи їх подолання.
Дякуємо усім учасникам за плідну співпрацю і продовжуємо підвищувати їхній рівень професійної майстерності.
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/06/354227614_613753037520192_1492014479550796676_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/06/352159997_613753000853529_5253577113888744903_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/06/353778307_613747007520795_4321315734129827626_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/06/353847817_613747217520774_8639184549851189823_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/06/354045032_613747280854101_5489901343252055002_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/06/354233904_613753090853520_7594251338593806901_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/06/354241180_613747244187438_422539762038680046_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/06/354247385_613753064186856_541350402079250037_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/06/354252592_613752987520197_6981556823278491497_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/06/354464797_613747287520767_8408280585488775030_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/06/354466198_613746907520805_9021386565148468482_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/06/354471659_613747117520784_6789769000586990113_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/06/354561875_613747197520776_371111618070620850_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/06/354590629_613747300854099_4094196040822994386_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/06/354603684_613747154187447_8199848346175799173_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/06/354601901_613747057520790_2387029568594852972_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/06/354650672_613747080854121_5406360966135104011_n-225x300.jpg)