Захист виробничої педагогічної практики

14 червня відбувся захист виробничої педагогічної практики студентів-магістрів 1курсу ОП Середня освіта (Фізична культура), котрі впродовж чотирьох тижнів формували практичні знання, вміння і навички в закладах вищої та фахової передвищої освіти (коледжах). Факультетський керівник (доц. Інна ТКАЧІВСЬКА) та методисти-керівники кафедри теорії та методики фізичної культури заслухали звіти студентів-практикантів, переглянули, обговорили й затвердили презентаційні фото- та відеоматеріали.
Майбутні педагоги з фізичної культури ділилися враженнями, обговорювали труднощі, з якими вони стикалися в практичній роботі, моделювали шляхи їх подолання.
Дякуємо усім учасникам за плідну співпрацю і продовжуємо підвищувати їхній рівень професійної майстерності.