Кубок Прикарпаття з бадмінтону 2023

Добрий початок!
9-11 червня у Івано-Франківську вперше відбувся “Кубок Прикарпаття з бадмінтону 2023”. Відрадно, що участь у турнірі взяли 64 учасника у віці від 14 до 65 років. Це один із тих видів спорту, який не має вікових обмежень. Змагання дали черговий поштовх до популяризації бадмінтону на Прикарпатті, адже географія учасників охопила всю область. Попереду розширення програми розвитку бадмінтону серед навчальних закладів.
Особливо хотів би подякувати керівнику міської федерації бадмінтону Дмитру Коротких, який доклав чималих зусиль для організації турніру, завідувачу кафедри кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту ПНУ Богдану Лісовському, а також Управлінню спорту та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА.