Майстер-клас з модуля «Бадмінтон»

Сьогодні був надзвичайно емоційно піднесений робочий день! Ми вкотре змогли зібратися разом (а це так важливо в теперішні часи☝️) й отримати практичні вміння та навики з модуля «Бадмінтон» відповідно до програми НУШ та ОП 014 середня освіта(фізична культура)! Майстер-клас тривав більше двох годин і складався з теоретичної та практичної частин. Заняття провели – стейкхолдер ОП 014, багаторазовий вчитель року з ФК, вчитель- методист, вчитель від Бога, фанат своєї справи – Яків Павленко, та Михайло Тесличко- вчитель ФК ліцею 17 і магістр 1 курсу ОП 014 середня освіта (фізична культура).
Професорсько-викладацький склад кафедри ТМФК був в одному строю зі своїми студентами! Дякуємо за день і йдемо далі …