Ідемо в ногу з часом через застосовуння неформальної освіти серед студентської молоді! Тому сьогодні відбувся майстер-клас з освоєння нового модуля програми ФК – «Флорболу», відповідно до програми НУШ! В роботі були задіяні представники всіх курсів спеціальності 014 середня освіта (фізична культура). Кожен учасник мав змогу спробувати себе у цікавій та енергійній спортивній грі!
Заняття провів випускник, стейкхолдер ОП – Бекер Роман! Спасибі вчителю ФК та ліцею 20 за співпрацю!
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/03/336319759_580898647407531_7180063478185274979_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/03/336380362_906278407280509_4918695845733377622_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/03/336038621_1244332926482273_2458459043936722962_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/03/336152297_937348011033814_642445806073519896_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/03/336067459_6135641226514887_6968597894165469061_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/03/335038205_1689929858089906_7901782786658100871_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/03/335334799_1242384836703546_7204819867398013398_n-225x300.jpg)