Цього тижня, відповідно до плану профорієнтаційної роботи кафедри, відбулася зустріч проф. Випасняка І. П. з випускниками ліцею 20 Івано-Франківської міської ради!
Під час спілкування, Ігор Петрович Випасняк, ознайомив абітурієнтів з умовами вступу на ОП 014-середня освіта. Фізична культура, з перспективами спеціальності та запросив на навчання!
Бекер Роман Романовичу – вдячні за співпрацю й допомогу!
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/02/273785292_297136132482828_4020995814418431877_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/02/273578695_297135949149513_5522697017269397561_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/02/273776053_297135995816175_2830794836733760430_n-300x225.jpg)