Залучення до аудиторних занять професіоналів-практиків та випускників факультету!

Відповідно до виконання освітніх програм, кафедра теорії і методики фізичної культури залучає до аудиторних занять професіоналів-практиків та випускників факультету !
Дарина Рудницька- випускниця ОП 014- середня освіта. Фізична культура (бакалавр), КМС зі спортивної гімнастики, тренер-викладач Івано-Франківської дитячо-юнацької школи олімпійського резерву зі спортивної гімнастики, тренер з пілатесу та стретчингу оздоровчого центру Аюрведа!
На вищевказаних фото -студенти спеціальності 024-хореографія; предмет «Гімнастика й акробатика в хореографії»; тема: «Розвиток гнучкості в хореографії з використанням методики стретчинг». Викладач- доцен Ковальчук Лідія Валеріївна! Дарино, спасибі за співпрацю!