Настановча конференція з виробничої педагогічної практики

Сьогодні, у рамках реалізації освітньої програми 014 середня освіта. Фізична культура, відбулась настановча конференція з виробничої педагогічної практики! В заході прийняли участь представники стейкхолдерів-вчителі фізичної культури баз практики: Яків Павленко, Роман Бекер, Володимир Іванов, Андрій Кохман (більшість з вище зазначених педагогів є випускниками факультету) , викладачі кафедри ТМФК та студенти 4 курсу денної та заочної форми навчання!

Обговорили питання щодо організації та проведення практики, особливості уроків фізичної культури в умовах НУШ, запровадження нових модулів в програму фізичної культури та важливості здобуття ОР магістр для кар’єрного розвитку й росту в педагогічній діяльності! Завтра розпочинаємо нашу практичну роботу в закладах середньої освіти. ⛹️‍♂️ 🏊‍♀️