Ми продовжуємо наші традиції з проведення практичних занять зі студентами в природніх умовах. Цього разу, ми зійшли на гору Кукул та обговорили різні актуальні питання освітніх компонентів програми 014 Середня освіта (Фізична культура) на полонині Кукул. Зокрема: розробка туристичного маршруту, гігієна й екологія, фізіологія фізичної культури, питання олімпійської освіти, педагогіки та про сучасні освітні технології. А ще приймали сонячні вани, катались на каріматах, вивчали вершини Чорногірського хребта й милувались крокусами![😌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tda/1.5/16/1f60c.png)
![👌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td4/1.5/16/1f44c.png)
![😌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tda/1.5/16/1f60c.png)
![👌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td4/1.5/16/1f44c.png)
Та не менш важливим в цій роботі був компонент наших емоцій. Емоції захоплення, емоції вражень, емоції дивування, як у студентів так і викладачів. Працюємо далі… ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/04/435664443_778061384422689_4606751826525762337_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/04/434877331_778061717755989_3615373145208843994_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/04/434841693_778061657755995_2582439790052012853_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/04/435703117_778061427756018_2561899398824548552_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/04/434860917_778061501089344_7073824220103977946_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/04/434831232_778061821089312_681204957727544371_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/04/434826673_778061701089324_7211398037873442833_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/04/434822724_778061564422671_5850821278715476076_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/04/434287976_778061574422670_8629000443625632492_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/04/432945654_778061417756019_5088814046845617171_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/04/432934122_778061817755979_4619222532427665484_n-300x237.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/04/420419660_778061711089323_2146174040685929604_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/04/432940856_778061647755996_4526891308765105483_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/04/432940274_778061614422666_6056751275983097149_n-300x225.jpg)