Формування національної свідомості студентської молоді
Студенти спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) разом з доц. Інною ТКАЧІВСЬКОЮ переглянули воєнну драму «Шлях поколінь».
«Шлях поколінь» – це історія одного київського хлопця. Він живе своїм звичним життям, вважаючи, що проблеми країни його не цікавлять. Проте все змінюється, коли у сні він зустрічає вояка УПА, який приходить з минулого століття. В основі сюжету – події, що відбувалися під час Другої світової війни на Волині, та події, які зараз відбуваються на Донбасі.
Автор фільму – Михайло Ухман знає про війну безпосередньо. Він був добровольцем, воював у Мар’їнці та Пісках на Донеччині. Саму ж стрічку знімали у 2020 році в Донецькій області всього в 20 км від тимчасово окупованого Донецька на окремих бойових позиціях наших захисників.
Зараз неабияк актуальне та потрібне патріотичне виховання молоді. Як в мирний час, так і під час війни. Продовжуємо боротьбу за свою свободу і незалежність і крокуємо до Перемоги разом! Слава Україні! Слава ЗСУ!
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/10/394257898_679919817570180_4645425415498925601_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/10/394024636_679920707570091_8392005090474577201_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/10/394231414_679920814236747_3406554296181110422_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/10/394257427_679920844236744_1898801343050023388_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/10/394210870_679920724236756_7231055374344214726_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/10/394210388_679920867570075_8177251059696413792_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/10/393802290_679920157570146_2875500744822580035_n-300x225.jpg)