Доцент кафедри ТМФК Мочернюк В.Б. 12.03.2024 року провів профорієнтаційний захід з вихованцями комплексної дитячо-юнацької спортивної школи м. Коломия, відділення легкої атлетики. У своєму виступі, він повідомив про переваги навчання в Прикарпатському національному університеті і мені Василя Стефаника, охарактеризував спеціальність 014.11 середня освіта (Фізична культура), привів приклади подальшої успішної кар’єри випускників, якими, зокрема, є і тренери даного відділення.
Варто зазначити, що є багаторічні традиції співпраці випускників спортивних шкіл м. Коломиї, які здобули освіту за спеціальністю 014 та успішно працюють як в освітніх так і в позашкільних закладах. Складаються спортивно-викладацькі династії та справу батьків вже продовжують їхні діти.
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/03/430619276_760966192798875_4856775745857458649_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/03/432772764_760966112798883_5065542129523162532_n-1-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/03/432867911_760966142798880_1311126554206461773_n-300x225.jpg)