Заняття з фізичної культури, модуль «волейбол»

Сьогодні відбулась якісна співпраця у форматі заняття з фізичної культури, модуль «волейбол» 🏐, між студенством спеціальності 014 середня освіта (фізична культура) та учнівською молоддю приватної школи It Step School Івано-Франківськ . Учасники даного заходу отримали можливості збагатити власний фонд рухових навиків🏐🏃‍♂️ , покращити рухову активність 🏃‍♀️та емоційну складову! А професорсько-викладацький склад кафедри, в свою чергу, мали змогу запросити старшокласників на навчання 🥏🏓🏸🧗‍♀️.
Також, в процесі проходження виробничої педагогічної практики, дане заняття провели студентки 4-го курсу Настя Гамеза та Тетяна Макогін. Спасибі за підготовку та якісну роботу 🤝.
А ще, щодо виконання ОП 014 середня освіта (фізична культура), в розрізі співпраці з випускниками кафедри, то сьогодні маємо подякувати за цю роботу вчителю фізичноі культури @it step school Василина Заяць 🤝. Сподіваємось на цікаві колаборації й надалі ! Успіхів всім 💙💛!