Сьогодні відбулась якісна співпраця у форматі заняття з фізичної культури, модуль «волейбол»
, між студенством спеціальності 014 середня освіта (фізична культура) та учнівською молоддю приватної школи It Step School Івано-Франківськ . Учасники даного заходу отримали можливості збагатити власний фонд рухових навиків![🏐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb0/1.5/16/1f3d0.png)
, покращити рухову активність
та емоційну складову! А професорсько-викладацький склад кафедри, в свою чергу, мали змогу запросити старшокласників на навчання ![🥏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9c/1.5/16/1f94f.png)
![🏓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1.5/16/1f3d3.png)
![🏸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf6/1.5/16/1f3f8.png)
.
![🏐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb0/1.5/16/1f3d0.png)
![🏐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb0/1.5/16/1f3d0.png)
![🏃♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc4/1.5/16/1f3c3_200d_2642.png)
![🏃♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc2/1.5/16/1f3c3_200d_2640.png)
![🥏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9c/1.5/16/1f94f.png)
![🏓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1.5/16/1f3d3.png)
![🏸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf6/1.5/16/1f3f8.png)
![🧗♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tab/1.5/16/1f9d7_200d_2640.png)
Також, в процесі проходження виробничої педагогічної практики, дане заняття провели студентки 4-го курсу Настя Гамеза та Тетяна Макогін. Спасибі за підготовку та якісну роботу
.
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbd/1.5/16/1f91d.png)
А ще, щодо виконання ОП 014 середня освіта (фізична культура), в розрізі співпраці з випускниками кафедри, то сьогодні маємо подякувати за цю роботу вчителю фізичноі культури @it step school Василина Заяць
. Сподіваємось на цікаві колаборації й надалі ! Успіхів всім ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
!
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbd/1.5/16/1f91d.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/03/429801404_757784853117009_9099383312715413056_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/03/429810946_757785173116977_6541250128310062699_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/03/430022372_757785203116974_3831836508781099587_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/03/430045869_757784979783663_8366027214709896176_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/03/429876291_757785016450326_2366391180379911637_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/03/429853625_757784933117001_5998510751798950317_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/03/429853355_757785033116991_2078071165179133827_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/03/429877206_757785103116984_7064478634901201104_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/03/429861397_757785143116980_369798815681985454_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/03/430050095_757785089783652_8414041592403274578_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/03/429786860_757785059783655_2700748397147289828_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/03/429761437_757784003117094_4338279087807796784_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/03/429776194_757784899783671_1030136601008967998_n-225x300.jpg)