Сьогодні ми гідно долучилися до святкування Дня університету! Відрадно було бачити активну участь студентів спеціальності 014 середня освіта (Фізина культура) в благодійному ярмарку та спортивних флешмобах. Також нагороджували причетних до створення відеоролика спеціальності – отримали нагороду «За оригінальність»!
Приємно було зустрітися з випускниками, які не забувають про альма-матер та щиро донатили на благодійному ярмарку на користь ЗСУ.
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/346501237_241201361833466_2826982497777178486_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/345897493_1581994228988764_8183598910417034480_n-300x232.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/345899537_1264917727736187_1759234551971561457_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/346039918_6090840120985155_4015629551037029390_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/346620242_971547070937980_8656671354640856366_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/346666727_6126777110752373_1165819179075152236_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/346621773_3362091434050528_173941653359736478_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/346046016_774101541073818_1472250646578192148_n-225x300.jpg)