9-11 червня відбудеться обласний турнір “Кубок Прикарпаття 2023”

Регламент проведення обласних змагань з бадмінтону

(дорослі, юніори) «Кубок Прикарпаття»

 1. Цілі та завдання

Обласні змагання з бадмінтону (дорослі, юніори) проводяться з метою:

 • подальшого розвитку виду спорту і його популяризації в області і державі;
 • активізації навчально-тренувальної роботи в спортивних організаціях;
 • підвищення рівня майстерності спортсменів;
 • підведення підсумків роботи в спортивних організаціях;
 • широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом;
 • оцінювання рейтингу спортсменів області.

 

 1. Строки та місце проведення змагань

Обласні змагання з бадмінтону проводяться з 09 по 11 червня 2023 року в м. Івано-Франківськ, Івано-Франківської області на базі ВПС «Фахового Коледжу електронних приладів ІФНТУНГ». (карта)

 

 1. Організація та керівництво проведення змагань

Керівництво проведення змагань здійснюють Федерація бадмінтону Івано-Франківська, Міністерство молоді та спорту України  та Федерація бадмінтону Івано-Франківської області.

Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення даних змагань покладається на Федерацію бадмінтону Івано-Франківська та головного суддю Коротких Д.М.

 

 1. Учасники змагань

До участі у змаганнях допускаються громадяни України та ВПО, які проживають у Івано-Франківській області.

Вікові категорії учасників змагань:  юніори – спортсмени віком від 14 до 18 років; дорослі – спортсмени віком 19 років та старші.

Форма одягу учасників змагань спортивна, відповідно до вимог Правил спортивних змагань з бадмінтону (далі – Правила).

Рівень допуску до змагань за кваліфікацією:

 • юніори: будь-який;
 • дорослі: будь-який.

 

 1. Характер заходу

Змагання особисті, проводяться відповідно до Правил бадмінтону(посилання).

 

 1. Програма проведення змагань

9 Червня 2023 року

15.00   – 20.00 – приїзд учасників змагань, засідання мандатної комісії, кваліфікаційні ігри;

10 Червня 2023 року

09.00 – 09.30 – урочисте відкриття  змагань;

09.30 – 21.00 – кваліфікаційні ігри, раунд плей-офф;

11 червня 2023 року

09.00 – 20.00 – фінальні ігри (1/4; 1/2, фінали);

19.30-20.30* – урочисте закриття і нагородження призерів.

*можливі зміни в залежності від тривалості ігор.

 

 1. Умови визначення першості та нагородження переможців та призерів

Всі учасники діляться на 2 окремі групи по віку:

 • 14-18 років
 • 19 і більше років

Група 14-18 років: учасники виступають тільки у одиночному розряді у своїх гендерних групах.

Група 19 і більше років: учасники виступають у одиночному (жіночий, чоловічий), парному (жіночий, чоловічий) і змішаному розряді.

Змагання проводяться в 2 етапи:

1-й етап проходить по груповій схемі. Учасники розділяються на групи по 4 учасника і грають за схемою «кожен з кожним» – 6 ігор. За кожну перемогу учасник отримує 2 бали. Учасники, які посіли 1-ше та/або 2-ге місце у своїх групах проходять у наступний другий етап змагань (але не більше 16 учасників). При рівності набраних балів, для визначення місця надалі враховуються особисті зустрічі і різниця набраних очок в матчах. Якщо кількість учасників 1 етапу буде 16 та більше (4 групи і більше), у другому етапі можливе формування 2-ї групи (група Б) 2-го етапу з учасників, що посіли 2, 3 і/або 4 місце у своїй групі. Про формування та проведення ігор групи Б буде оголошено до початку проведення змагань за результатами поданих заявок. В раунд плей-офф виходить не більше 16 учасників.

2-й етап змагань проходить по олімпійській схемі: учасники, що програли вибувають із сітки змагань свого розряду.

Парні ігри у змішаному розряді можливі із залученням дівчат із юніорської групи 14-18 років.

Якщо кількість учасників розряду менше 6, такий розряд окремо не розігрується. Можлива адаптація схеми змагань цієї групи (приєднання до іншого розряду) із затвердженням Головним суддею змагань та згодою учасників.

Особиста першість визначається окремо у кожній категорії учасників. Спортсмени, які посіли 1-ше, 2-ге та 3-є місце в особистій першості, нагороджуються  медалями та дипломами відповідних ступенів. Спортсмени, які посіли 1 місце в особистій першості, додатково нагороджуються Кубком переможця.

 

 1. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників

Витрати на організацію та проведення змагань здійснюються за рахунок позабюджетних коштів, залучених Організаційним комітетом, використання яких не суперечить чинному законодавству України.

Для учасників змагань ціна кожної заявки на участь становить 150 грн. Кожен учасник може подати максимум 3 заявки на участь у розряді: наприклад одиночний, парний і змішаний. Для учасників юніорської групи участь у всіх заявках безкоштовна.

Витрати, пов’язані з відрядженням і проїздом спортсменів здійснюються за рахунок організацій, що відряджають або особистих коштів учасників.

 

 1. Строки та порядок подання заявок на участь

До участі у змаганнях допускаються спортсмени Івано-Франківської області.

Для  участі  у Змаганнях до Організаційного (орг.) комітету змагань подаються попередні заявки на участь спортсменів у обласних змаганнях «Кубок Прикарпаття 2023» подаються до 20-го травня шляхом заповнення даних у гугл-формі (через посилання або QR-код), надсилання на електронну адресу організатора змагань: mail@badminton.if.ua або контактний телефон/viber: 050 6225636, 050 7284233

Остаточне підтвердження Заявки відбувається до 31 травня(включно) шляхом оплати кожної заявки на картковий рахунок Орг. комітету і подальшого підтвердження Заявки Орг. комітетом на e-mail або viber.

Після збору і підтвердження всіх заявок, Орг. комітет протягом 5 календарних днів готує жеребкування і сітку змагань з датою і часом гри, яку публікує онлайн для ознайомлення учасниками.

 

 1. Медичне забезпечення

Учасникам рекомендується оформити медичну страхівку на період проведення змагань. Організатори змагань не несуть відповідальності за здоров’я учасників.

Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря на змаганнях обов’язкова.

Лікар змагань входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Всі його рішення в межах компетенції обов’язкові для учасників, суддів, організаторів змагань.