Звітна наукова студентська конференція

Сьогодні, 6 квітня, в рамках традиційного тижня науки, відбулося засідання звітної наукової студентської конференції підсекції теорії та методики фізичної культури. У роботі конференції взяли участь магістри, студенти спеціальності та викладачі. Представлені студентами результати власних наукових пошуків та досліджень були змістовними й актуальними. Тематика доповідей охоплювала питання від історії фізичної культури до обговорення практичних аспектів впровадження та реалізації інноваційних видів рухової активності та новітніх модулів у Нову українську школу. Всіх учасників відзначено грамотами, а кращі доповіді будуть опубліковані у збірнику наукових праць студентів “Еврика”. Дякуємо всім за участь та робимо впевнені кроки в науці, що наближає нас до перемоги над агресором. Слава ЗСУ! Все буде Україна!