Сьогодні був надзвичайно емоційно піднесений робочий день! Ми вкотре змогли зібратися разом (а це так важливо в теперішні часи
) й отримати практичні вміння та навики з модуля «Бадмінтон» відповідно до програми НУШ та ОП 014 середня освіта(фізична культура)! Майстер-клас тривав більше двох годин і складався з теоретичної та практичної частин. Заняття провели – стейкхолдер ОП 014, багаторазовий вчитель року з ФК, вчитель- методист, вчитель від Бога, фанат своєї справи – Яків Павленко, та Михайло Тесличко- вчитель ФК ліцею 17 і магістр 1 курсу ОП 014 середня освіта (фізична культура).
![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
Професорсько-викладацький склад кафедри ТМФК був в одному строю зі своїми студентами! Дякуємо за день і йдемо далі …
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/03/336208721_2194006637458427_5190708721738474842_n-1-300x240.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/03/335887604_750762926495491_848517680644845772_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/03/336185801_1446308856186515_6021936352007699604_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/03/336026058_3253340271627822_7968980461339145836_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/03/335911421_770922647717002_7938907054614477305_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/03/336076519_225714366678208_7883088324115477053_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/03/336000659_168327442775948_4440173348004193056_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/03/336185801_1446308856186515_6021936352007699604_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/03/335937579_6230915586971328_6050192841461951349_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/03/335911421_770922647717002_7938907054614477305_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/03/335082033_880863083008054_2674141786143143470_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/03/335139793_154530737482410_1274464214422424951_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/03/335848012_1618277595304635_8537314056178543610_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/03/335647726_761192311960695_6847922548753371260_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/03/336393806_573231468090026_6304707024949683741_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/03/336365837_540564627955329_3765590855993845681_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/03/336183066_871645190796086_7149912858286722018_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/03/335669601_753295236302388_6666612955707563468_n-225x300.jpg)