3-5 лютого у м.Львів проходив Чемпіонат України з самбо серед чоловіків та жінок у восьми вагових категоріях.
В перший день змагань на третю сходинку п’єдесталу піднявся КОСТЯНТИН ПАВЛИШИН (ВГ до 79кг) студент факультету фізичного виховання і спорту спеціальності Середня освіта (фізична культура). Провівши п’ять вольових сутичок Костянтин поступившись можливістю поборотися у фіналі, вже впевнено здобув перемогу за
місце
![3️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb8/1/16/33_20e3.png)
Вітаємо Костянтина та бажаємо подальших перемог![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1/16/1f44f.png)
![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1/16/1f44f.png)
![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1/16/1f44f.png)
![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1/16/1f44f.png)