Практичний семінар для студентів

Сьогодні, в рамках співпраці кафедри теорії та методики фізичної культури і Федерації дзюдо Івано-Франківська відбувся практичний семінар для студентів спеціальності 014 Середня освіта (фізична культура) присвячений новій фізичній культурі в закладах середньої освіти на тему «Реалізація варіативного модулю Дзюдо на уроках фізичної культури».
   Студенти ознайомилися з історією та функціями дзюдо у сучасному світі. В ході практичної частини семінару ознайомилися з методикою проведення типового уроку з дзюдо, технікою безпеки на подібних заняттях та базовими технічними елементами даного виду спорту!
  Для проведення практичної частини семінару використано посібник «Методика викладання дзюдо в закладах середньої освіти» (автори – Руденко М.М., Кошляк М.А., Дуброва С.В., Коломоєць Г.А., Дерев‘янко В.В.)
   Семінар провели доценти кафедри теорії та методики фізичної культури Сергій Курилюк та Лідія Ковальчук.