19 травня на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася ІІІ Регіональна науково-практична конференція «Фізична культура в школі: стан та перспективи розвитку», в якій взяло участь близько 120 учасників: науковців, викладачів та вчителів фізичної культури, більшість з яких – випускники факультету.
   Розпочали роботу конференції хвилиною мовчання в пам’ять про загиблих захисників України, котрі віддали своє життя у боротьбі з російським агресором.
   Із вітальними словами виступив ректор університету, професор Ігор Цепенда, акцентуючи увагу при цьому на доцільності проведення такого івенту, декан факультету фізичного виховання і спорту Ярослав Яців, та завідувач кафедри теорії та методики фізичної культури Богдан Лісовський, котрий був модератором наукового форуму.
   Робота конференції відбувалася в межах пленарного та секційного засідань. Із пленарними доповідями виступили відомі науковці: Коломоєць Галина – начальник відділу науково-методичного забезпечення підвищення якості освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук, старший дослідник. Andrii Boliak – заступник голови комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент. Наталя Сороколіт – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри теорії та методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського, Заслужений учитель України. Які презентували сучасні тенденції щодо фізичного культури в умовах Нової української школи.
   Із доповідями під час секційних засідань виступили студенти, вчителі фізичної культури, аспіранти та колеги-викладачі із Прикарпатського національного університету ім., В.Стефаника, Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка, Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського, Національний університет “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”, Херсонського державного університету, Коломийського педагогічного фахового коледжу Івано-Франківської обласної ради.
   Дякуємо колеги за плідну працю, до зустрічі на ІV Регіональній конференції 2023 році.
   Слава Україні!