Знайомство з першокурсниками!

Друзі, хочемо вас познайомити з нашими першокурсниками!!!!! І розпочинаємо знайомство з Олександра Кецика, який мав найвищий конкурсний бал на спеціальність 014 – середня освіта. Фізична культура! І ось, що він каже про себе.
Привіт,
•Я Кецик Олександр Романович
Мені 17 років, народився і живу в м.Калуші. Навчався в калуському ліцеї №6.
•В 10 років почав займатися спортивним орієнтуванням. В 14 років виконав норматив КМСУ.
Багаторазово ставав призером в та чемпіоном України з лижного та бігового орієнтування. В 2022 планую виконати МСУ та відібратись в юнацьку збірну України.
•Я дуже люблю фізичну культуру, спорт і маю бажання пов’язати своє майбутнє з цією діяльністю, тому я обрав спеціальність 014 середня освіта (Фізична культура) факультету фізичного виховання і спорту, хочу бути вчителем фізичної культури (тренером спортивних секцій в школі) , щоб навчати дітей займатися улюбленою справою.