01 червня на Вченій раді факультету фізичного виховання і спорту декан факультету Ярослав ЯЦІВ та заступник декана з наукової роботи Інна ТКАЧІВСЬКА провели нагородження студентів спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) та їх наукових керівників, зокрема:
![▶️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/25b6.png)
Грамотами за участь у науково-дослідницькій діяльності та змістовний виступ на звітній науковій конференції відзначено кращих студентів: Іван СОКОЛОВСЬКИЙ, Соломія РЯБАЯ, Тетяна МАКОГІН, Анастасія ГАМЕЗА, Василина ЗАЯЦЬ, Олександр ГУК, Наталія ЯКОВИШИН.
![▶️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/25b6.png)
Сертифікат за перемогу в І турі Конкурсу студентських наукових робіт отримав студент 1 курсу ОР “Магістр” Марʼян ДЕРЕВʼЯНКО (науковий керівник: доцент Владислав МОЧЕРНЮК).
Вітаємо наших студентів та їх керівників і бажаємо подальших здобутків в науковій царині
![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1/16/1f44f.png)
![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1/16/1f44f.png)