Одноденний туристичний збір у с. Вигода

Ми закінчуємо цей важкий, тривожний, але водночас насичений і цікавий семестр на мажорній ноті. Закінчуємо одноденним туристичним збором у с. Вигода та майстер класом зі спортивного туризму. У цьому заході брали участь студенти всіх курсів спеціальності 014 середня освіта (Фізична культура) та весь професорсько-викладацький склад кафедри! Ми мали змогу отримати певні вміння й навички щодо подолання «смуги перешкод» з техніки спортивного туризму та ознайомитись з туристичними локаціями Долинщини й милуватися гірськими краєвидами нашого регіону!
Хочемо подякувати також колезі з кафедри географії та природознавства Ірині Закутинській за допомогу щодо відвідування туристичної атракції «Карпатський трамвай», вчителям ФК Вигодського ліцею – Морозу Михайлу Васильовичу і Морозу Ростиславу Михайловичу, вигодській команді зі спортивного туризму за професіоналізм! І звісно, нашим випускникам, які завжди поруч та завжди приходять на допомогу – Матіїшин Петро (приват підприємець) та Семенишин Роман (директор вигодської спорт школи)!
Спасибі всім за всяку співпрацю, за досвід й позитивні емоції🤝! Слава ЗСУ💙💛