Ми закінчуємо цей важкий, тривожний, але водночас насичений і цікавий семестр на мажорній ноті. Закінчуємо одноденним туристичним збором у с. Вигода та майстер класом зі спортивного туризму. У цьому заході брали участь студенти всіх курсів спеціальності 014 середня освіта (Фізична культура) та весь професорсько-викладацький склад кафедри! Ми мали змогу отримати певні вміння й навички щодо подолання «смуги перешкод» з техніки спортивного туризму та ознайомитись з туристичними локаціями Долинщини й милуватися гірськими краєвидами нашого регіону!
Хочемо подякувати також колезі з кафедри географії та природознавства Ірині Закутинській за допомогу щодо відвідування туристичної атракції «Карпатський трамвай», вчителям ФК Вигодського ліцею – Морозу Михайлу Васильовичу і Морозу Ростиславу Михайловичу, вигодській команді зі спортивного туризму за професіоналізм! І звісно, нашим випускникам, які завжди поруч та завжди приходять на допомогу – Матіїшин Петро (приват підприємець) та Семенишин Роман (директор вигодської спорт школи)!
Спасибі всім за всяку співпрацю, за досвід й позитивні емоції
! Слава ЗСУ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/349361307_935884514330877_8034993013580864734_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/349174232_1718234005303319_5777557220842926327_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/349186094_1412933446133677_7631991566136354402_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/349191049_922008929087498_7383339860765723681_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/349302079_1020757225577263_1042736891737948665_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/349306490_798512718157879_6542304859773120406_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/349310918_558422446225126_3329370987700224894_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/349315192_119050777842660_6564014245750878278_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/349318370_1294145978125645_6644406209015736996_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/349320262_799408191629436_7915236322471340273_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/349325084_267421085666074_1079261237591624719_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/349326980_611255470946085_6694096326310822048_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/349337206_568373435415953_8843323532424904402_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/349339223_1697249454049627_4780441943050800621_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/349339888_2111826285825544_8673261507506015057_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/349341101_577930574445841_8242771508787024011_n.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/349455739_239513565380983_7141327179086636658_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/349477992_694667249130094_4314697436858612141_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/349540688_914546892973557_8218649612332212577_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/349555448_791283992345142_3824337407466159686_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/349579340_632845225387904_1212780757723800076_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/349773477_781236680334306_7568931495154955475_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/349628847_932129698001251_7840359211789175030_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/349851818_1409499389904108_3682076945760072180_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/349789400_212951434838608_6490858875956138927_n-169x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/349802651_273657991695487_5138232935472734721_n-225x300.jpg)