02.05.2023 року доценти кафедри ТМФК (Василь Луцький, Тетяна Мицкан, Лідія Ковальчук) відвідали Івано-Франківський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей та зустрілися з випускниками спортивного профілю. Обговорили з майбутніми абітурієнтами особливості наших освітніх програм, умови вступу та надали відповіді на їх питання щодо вступної кампанії 2023 року.
Наша вдячність навчальному закладу та класному керівнику – Галині Ігорівні за запрошення й співпрацю ![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/344804805_1193606474658590_4453425951371271688_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/344549448_631218825116598_6280965863627063673_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/344572271_623214496018282_8287816945692780847_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/344738909_6657419757624351_8819675027674912062_n-300x225.jpg)