19-20.04 проходив Кубок України з дзюдо, напередодні якого відбувся суддівсько-тренерський семінар, на якому розглядалися нововведення та доповнення до правил та тенденцій розвитку цього виду спорту у світі. На цьому цьому заході був присутній доцент кафедри Сергій Курилюк, який провів низку профорієнтаційних зустрічей зі спортивними функціонерами, провідними спеціалістами та спортсменами з різних областей на яких проінформував про діяльність та переваги навчання в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. В цьому контексті розповів про реформу у фізичній культурі та перспективу спеціальності 014 – Середня освіта (Фізична культура), можливість викладати як модуль «Дзюдо» так і проводити секцію в закладах середньої освіти.
Окрім того доцент Сергій Курилю, як суддя національної категорії взяв участь у суддівстві змагань.
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/344340208_1271079020206187_6044807224398420702_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/344221917_543014074435034_1706260044135433170_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/344231331_3529988757328786_8287390246294499226_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/344192899_1394086968041189_7567593132388730654_n-300x200.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/344152202_990804295249364_3673754736997919764_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/344075957_3384490368547110_1913759392436865303_n-169x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/344135232_1325276258052321_9200214857160537344_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/343954635_635922211234151_7613460673006611707_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2023/05/344244042_216813657733431_8005441741270018267_n-300x200.jpg)