Університет продовжує популяризувати бадмінтон серед школярів Івано-Франківської області

Продовжуємо розвиток бадмінтону у Івано -Франківській області!
Дякуємо за ініціативу керівнику Федерації бадмінтону України у Івано-Франківській області, ректору Ігорю ЦЕПЕНДІ та керівнику Федерації бадмінтону Івано-Франківська Дмитру КОРОТКИХ за сприяння у допомозі розвитку та популяризації бадмінтону на теренах м. Долини. Введення цього модуля і секції та прагнення до роботи є запорукою того, що мету буде досягнуто!
Завідувачем кафедри теорії та методики фізичної культури Богданом ЛІСОВСЬКИМ були вручені набори для гри у бадмінтон вчителю фізичної культури Долинського ліцею №7 Долинської міської ради Андрію ЖМУРКЕВИЧУ.
Дане обладнання сприятиме ще більшому розвитку нашої молоді у даній сфері, а згодом вони покажуть хороші результати в багатьох спортивних олімпіадах.
Успіхів вам і найвищих нагород!