29 листопада на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника проведено ІІ науково-практичний семінар студентів, аспірантів і молодих вчених «СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ, ФІЗИЧНОЇ ТЕРАПІЇ ТА ЕРГОТЕРАПІЇ» з нагоди Урочистої академії 25-річчя створення кафедри теорії та методики фізичної культури.
Розпочали роботу Урочистої академії хвилиною мовчання в пам’ять про загиблих захисників України, котрі віддали своє життя у боротьбі з російським агресором.
Із вітальними словами виступили:
проректор з науково-педагогічної роботи Едуард ЛАПКОВСЬКИЙ, директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Віктор КІМАКОВИЧ, декан факультету фізичного виховання Тернопільського національного університету імені В. Гнатюка Андрій ОГНИСТИЙ, декан факультету фізичного виховання і спорту 1998-2016 рр. професор Микола СОЯ,
декан факультету фізичного виховання і спорту Ярослав ЯЦІВ, засновник і завідувач кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту 1997-2021 рр. професор Богдан МИЦКАН та завідувач кафедри теорії та методики фізичної культури Богдан ЛІСОВСЬКИЙ, котрий був модератором наукового форуму.
Високоповажні гості в унісон відзначили високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток фізичної культури й підготовку висококваліфікованих фахівців, наукові досягнення очільників та викладачів кафедри і бажали довгих і плідних років процвітання й, безумовно, багато студентів. Усіх науковців кафедри нагороджено грамотами.
Робота наукового заходу продовжилася в секціях, де із доповідями виступили студенти, аспіранти та колеги-викладачі.
Дякуємо колегам, студентам за плідну працю, приємні спогади та душевну атмосферу спілкування.
Дякуємо ЗСУ і нашим захисникам за можливість працювати на науковому фронті, що ще швидше наближає нас до перемоги.
Слава Україні! Героям слава!
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/12/318122941_493869976175166_2902211822443322534_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/12/318115485_493868082842022_2526467369638022885_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/12/318110208_493868086175355_3767463146833954942_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/12/318099394_493868726175291_2533974973060156489_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/12/318312458_493868349508662_6441264090639426016_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/12/318232705_493869972841833_5139897965650515895_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/12/316960974_493874212841409_5485546360321505264_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/12/318129612_493868639508633_8102620343033186538_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/12/317275794_493874259508071_2609801998444298549_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/12/317092682_493874296174734_8966969647756934013_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/12/316828906_493869582841872_6475101617975658479_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/12/318241445_493869579508539_5173101759048348642_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/12/318211536_493869366175227_8718869462825323835_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/12/318155217_493869469508550_6186088229346509625_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/12/318152115_493869209508576_3988626472034495757_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/12/318108342_493869206175243_5196146235517509431_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/12/317963599_493869716175192_8401168970985990990_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/12/317707702_493874316174732_3011517441171738315_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/12/317537054_493874346174729_4627270156840220905_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/12/318199641_493874356174728_4432136813248428046_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/12/318128659_493869846175179_182241202807380014_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/12/318104813_493869796175184_9127577973947412464_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/12/318130183_493869369508560_5952203237504159395_n-300x225.jpg)