Освітню програму 014 Середня освіта (Фізична культура) другого (магістерського) освітнього рівня акредитовано!

Освітню програму 014 Середня освіта (Фізична культура) другого (магістерського) освітнього рівня акредитовано (гарант – кандидат біологічних наук, доцент, завідувач кафедри Богдан ЛІСОВСЬКИЙ) на 5 років!!! Висловлюємо слова вдячності за допомогу та підтримку адміністрації ПНУ імені Василя Стефаника, нашим студентам, випускникам, представникам роботодавців, деканові факультету (Ярославу ЯЦІВУ), консультантам-друзям, усьому науково-педагогічному колективу кафедри за плідну пророблену роботу, співпрацю, взаєморозуміння, підтримку та відгуки!
         Дякуємо ЗСУ та нашим захисникам за те, що маємо можливість на своєму фронті допомагати наближатися до швидкої перемоги над агресором.
         Слава ЗСУ! Все буде Україна!
        Сподіваємось на подальшу співпрацю! Запрошуємо до нас на навчання в магістратурі.