В рамках співпраці кафедри теорії та методики фізичної культури та відділення Національного олімпійського комітету в Івано-Франківській області, а також в розрізі залучення до навчального процесу відомих й успішних особистостей відбувся практичний семінар для студентів спеціальності 014-Середня освіта (Фізична культура) на тему: «Популяризація та залучення молоді до нових видів рухової активності: стрільба з лука»! Даний захід люб’язно погодилась провести Заслужена майстер спорту, срібна призерка Олімпійських Ігор в Сіднеї (2000 р.) зі стрільби з лука – Катерина Дубровіна!
Окрім отриманих теоретичних відомостей, а саме: історія зародження та розвитку стрільби з лука в Україні, особливості навчання й тренування, вікові особливості стрільби з лука, впровадження в програму олімпійських ігор.
Студенти та викладачі, також, мали змогу спробувати себе в даному виді спорту на практиці. Де зрозуміли, що стрільба з лука є досить непростою, але одночасно захоплюючою руховою активністю! А ще, задати запитання Катерині Дубровіні. Учасники семінару цікавились – як досягнути успіху в даному виді спорту? Яка програма олімпійських змагань зі стрільби з лука, як відбувались олімпійські ігри в Сіднеї? В яких частинах України стрільба з лука є найбільш популярною?
Неординарна особистість харків’янки Катерини Дубровіної та її відверті мотиваційні розповіді про життєвий та спортивний шлях викликали неабиякий інтерес у студентів та викладачів.
На завершення домовилися про нові зустрічі у форматі проведення практичних занять та мотиваційних лекцій.
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/11/315200791_477470141148483_3172957438701909086_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/11/313422283_477470167815147_640855595077492216_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/11/313404479_477470261148471_4562895104882670981_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/11/313418429_477468074482023_7393270856237673036_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/11/313419551_477468101148687_2088244439232759024_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/11/313422700_477470231148474_2982111767893468506_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/11/314114008_477470291148468_5339871614882766343_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/11/313437448_477470311148466_3194898341721826498_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/11/314131090_477470357815128_4475217777714049356_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/11/314673774_477470324481798_938853886885783762_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/11/314703672_477470191148478_1293089152437231213_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/11/315115239_477470107815153_1166097819218725218_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/11/315045602_477470127815151_6506030594079256934_n-169x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/11/314960042_477470207815143_9125617584818855756_n-225x300.jpg)