Відповідно до виконання освітніх програм, кафедра теорії і методики фізичної культури залучає до аудиторних занять професіоналів-практиків та випускників факультету !
Дарина Рудницька- випускниця ОП 014- середня освіта. Фізична культура (бакалавр), КМС зі спортивної гімнастики, тренер-викладач Івано-Франківської дитячо-юнацької школи олімпійського резерву зі спортивної гімнастики, тренер з пілатесу та стретчингу оздоровчого центру Аюрведа!
На вищевказаних фото -студенти спеціальності 024-хореографія; предмет «Гімнастика й акробатика в хореографії»; тема: «Розвиток гнучкості в хореографії з використанням методики стретчинг». Викладач- доцен Ковальчук Лідія Валеріївна! Дарино, спасибі за співпрацю!
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/04/274150116_300073682189073_7263849417420636039_n-200x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/04/274097917_300073838855724_6936415597094633343_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/04/273982360_300073762189065_1069461505427183222_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/04/273904530_300073918855716_7202446333121603669_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/04/273904530_300073918855716_7202446333121603669_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/04/273773206_300073802189061_1397386989403256342_n-225x300.jpg)