За ініціативи Національного олімпійського комітету України у Надвірнянському лісгоспі у рамках проєкту «Олімпійці Прикарпатті за чисте довкілля» відбулася акція із висадки молодого лісу, до якої долучилися студенти спеціальності 014 середня освіта (фізична культура), група СОФК-41, СОФК-21ск факультету фізичного виховання і спорту.
Під час висадки використовували п’ять видів лісових порід, кольори яких символізують п’ять олімпійських кілець. Біла ялиця – символ блакитного кольору, модрина – жовтого, дугласія – зеленого, а чорний горіх й червоний дуб, відповідно – чорного та червоного кольорів.
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2021/10/photo5400281300495087044-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2021/10/photo5400281300495087018-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2021/10/photo5400281300495087008-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2021/10/photo5400281300495086982-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2021/10/photo5400281300495086857-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2021/10/photo5400281300495086867-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2021/10/photo5400281300495086853-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2021/10/photo5400281300495087006-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2021/10/photo5400281300495086849-225x300.jpg)