Змагання «Срібний карабін»

Ми продовжуємо серію заходів з туризму!!!
Обласні змагання з пішохідного туризму «Срібний карабін» серед гуртківців закладів освіти
11-13 жовтня 2024 року, де студенти СОФК-41 під керівництвом доцента Василя ЛУЦЬКОГО приймали участь в активній допомозі суддівській бригаді.
З 11 по 13 жовтня 2024 року у мальовничому куточку нашої області – на Покутті в с. Незвисько Коломийського району на базі Городенківського відділу Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді були організовані та проведені обласні змагання з пішохідного туризму «Срібний карабін» серед гуртківців закладів освіти.
Захід проводився Івано-Франківським обласним державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді за сприяння департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації, підтримки Федерації спортивного туризму Івано-Франківської області.
В змаганнях взяли участь 12 команд (72 учасники) від закладів освіти Івано-Франківської області.