17-18 травня 2024 р. делегація факультету в складі : професора Ярослава Яціва , доцента Андрія Синиці, доцента Лідії Ковальчук, доцента Романа Римика, ст. лаборанта Христини Гнатюк та магістрів спеціальності 014 – Ізай Зоряни , Влада Марущака брала участь у Всеукраїнській науковій конференції «Фізична культура і спорт, туризм і рекреація – здоров’я нації» та тематичному семінарі, які відбувались на базі відокремленого структурного підрозділі «Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України»![👩🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t91/1/16/1f469_200d_1f393.png)
![🧑🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t62/1/16/1f9d1_200d_1f393.png)
![👨🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb2/1/16/1f468_200d_1f393.png)
![👩🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t91/1/16/1f469_200d_1f393.png)
![🧑🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t62/1/16/1f9d1_200d_1f393.png)
![👨🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb2/1/16/1f468_200d_1f393.png)
Учасники погодилися, що необхідно більше уваги приділяти популяризації активного способу життя, впроваджувати нові підходи до проведення фізичної культури у школах, сприяти розвитку спортивних ініціатив у громадах тощо. За допомогою обміну досвідом та ідей, конференція створила платформу для подальшої співпраці та спільних зусиль у розв’язанні проблем, що стосуються фізичної культури, спорту і здоров’я ![✊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5f/1/16/270a.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![✊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5f/1/16/270a.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/05/441576728_923994779526749_4823722252878766871_n-300x224.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/05/438077715_923995556193338_7222171864976586658_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/05/436229431_923994919526735_2157916680956248123_n-300x224.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/05/441575255_923994952860065_7242680440071043001_n-300x224.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/05/441513366_923994862860074_8275063821183634011_n-300x224.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/05/438086854_923995532860007_5110625612994106481_n-225x300.jpg)