Вперше, в цьому семестрі, студенти спеціальності 014 середня освіта (фізична культура) відвідали спеціалізовану спортивну залу з настільного тенісу ліцею №23 імені Романа Гурика. Майстер спорту, очільник Івано-Франківської федерації настільного тенісу – Василь Кушнір та вчитель ФК-тренер Івано-Франківського спортивного ліцею, КМС та наш випускник – Цьолик Петро провели надзвичайно пізнавальний й цікавий майстер-клас
. Студенти змогли ознайомитись з технікою виконання елементів настільного тенісу, з методикою навчання й спробувати себе в даній спортивній грі! Дякуємо за співпрацю![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1.5/16/1f44f.png)
!
![🏓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1.5/16/1f3d3.png)
![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1.5/16/1f44f.png)
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbd/1.5/16/1f91d.png)
Пам’яті Богдана ЛІСОВСЬКОГО ![🙏🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1.5/16/1f64f_1f3fb.png)
![🙏🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1.5/16/1f64f_1f3fb.png)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/02/429969648_752860676942760_3497781308567873927_n-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/02/429661228_752861223609372_808903908554027567_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/02/429806620_752861153609379_3325166549810986922_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/02/429808407_752861873609307_6762958749303087522_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/02/429873147_752861603609334_3353226010501692452_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/02/429881008_752861520276009_7518986118690164046_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/02/430022858_752861466942681_8037165245062884585_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/02/430092522_752861763609318_2901049955100007637_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/02/430102385_752861560276005_6923323182746008392_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/02/430108001_752861060276055_6525457631749613543_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/02/430102385_752861560276005_6923323182746008392_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/02/430716715_752861050276056_7015925673159150198_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/02/430472527_752861456942682_1102890359283247474_n-197x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/02/430154092_752861633609331_6000729099751364366_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/02/430130329_752861160276045_3945265222357747742_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/02/430117962_752861660275995_2091974095361421980_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/02/430109227_752861580276003_1119282549276371463_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/02/430074910_752860723609422_8701630820198682827_n-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2024/02/430057576_752861753609319_2164895861107760535_n-225x300.jpg)