Незважаючи на воєнний стан в країні, ми повинні і продовжуємо працювати й вчитися.
18.04.2022р. відбулася настановча конференція щодо проходження виробничої (педагогічної) практики в закладах фахової передвищої освіти для студентів-магістрів 1 курсу за участю викладачів-методистів. Факультетський керівник практики, доц. Інна Ткачівська ознайомила майбутніх педагогів фізичної культури з метою, завданнями та змістом практики, окреслила спектр обов’язків практикантів та вимоги до звітної документації. В ході конференції студентів ознайомлено з розподілом їх на бази практики та призначено керівників-методистів з-поміж викладачів кафедри.
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/05/278853135_337740958422345_8069432091671303068_n-300x175.png)