Сьогодні в рамках Звітної наукової конференції студентів за 2021 р. Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника доповідали про свої наукові доробки студенти факультету фізичного виховання і спорту спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура).
Учасники конференції озвучили свої результати, залучивши до своїх виступів візуалізовані підготовчі презентації. Тематика виступів охопила і розкривала актуальні питання нашої спеціальності.
Дякуємо всім доповідачам, науковим керівникам і учасникам за плідну роботу та бажаємо творчих здобутків у наступному році. Ми переможемо!
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/04/1-300x169.png)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/04/2-300x169.png)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/04/3-300x169.png)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/04/4-300x169.png)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/04/5-300x169.png)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/04/6-300x169.png)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/04/7-300x169.png)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/04/8-300x169.png)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/04/9-300x169.png)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2022/04/10-300x169.png)