У рамках святкування 25-річчя створення відділення НОК України в Івано-Франківській області та згідно з планом профорієнтаційної роботи кафедри Теорії та методики фізичної культури 5 жовтня в Католицькому ліцеї Святого Василія Великого доценти кафедри Світлана Мальона та Сергій Курилюк були співорганізаторами презентації, майстер-класу «Методики викладання дзюдо в закладах загальної середньої освіти» та проведенні Олімпійського уроку. На цей захід завітав президент НОК України Сергій Бубка.
До заходу долучилися також голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін, ректор ПНУ імені Василя Стефаника Ігор Цепенда та заслужений майстер спорту України, дворазовий призер Олімпійських ігор Роман Гонтюк.
На Олімпійському уроці відбулися показові виступи з дзюдо для учнів ліцею, вчителів та всіх присутніх.
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2021/10/photo5402526593433318828-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2021/10/photo5402526593433318832-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2021/10/photo5402526593433318827-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2021/10/photo5402526593433318829-300x225.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2021/10/photo5402526593433318826-225x300.jpg)
![](https://ktmfks.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/99/2021/10/photo5402526593433318831-208x300.jpg)